Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A koronavírus miatt el fog...

A koronavírus miatt el fog maradni a próbavizsgák és a kompetenciamérés is májusban (27-én)?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kompetencia el. Az központi. A próbavizsgák?
2020. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ja. Meg a tokioi olimpia is.
2020. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. minden elmarad, ha nem tűnt volna fel; egyébként bizonytalan ideig, tehát május vége az lehet az is, hogy megtartják, de lehet az is , hogy elmarad. Énszerintem (Nem tudom.)
2020. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
*Egyébként a próbavizsgák az gondolom, kisérettségi, vagy próba nyelvvizsga. Ha már nagyon közeleg a határidő, akkor gondolom írjál üzenetet a tanárodnak, és akkor majd ő tud talán neked többet mondani, de szerintem jelenleg még ő se tud erről sokkal többet, mint te.
2020. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha még az érettségi is elmarad (el fog), akkor nyilvánvalóan az ettől kevésbé fontosabb kompetenciamérések meg próbavizsgák is elmaradnak. Próbavizsga alatt mondjuk nem tudom, mit értesz, de ha érettségire felkészítő próbavizsgát, akkor azt azért meg lehet skype-on is vagy egyéb rendszerben tartani, de mondom, szerintem ez a legkevsébé fontosabb most, ha még maga az érettségi vizsga is veszélyben van.
2020. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próba szakmai vizsga lenne május végén és a kompetenciamérés (pár nap különbséggel). Jobb lenne ha elmaradna a próbavizsga, mert akkor többet tudnánk készülni és a következő tanév elején megtartanák a próbavizsgát.
2020. márc. 29. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:

5. honnan vagy ilyen jól értesült?

Érettségi nyilván nem marad el, max. nem akkor lesz.

2020. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elmarad=nem eredeti időpontban lesz
2020. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

elmarad: 6. <Várt v. várható körülmény, tervezett esemény> nem következik be.

értelmező szótár

2020. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!