Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Forrai gimnáziumban milyen...

A Forrai gimnáziumban milyen a nyelvoktatás? (spanyol, német, olasz)

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

2 spanyol tanár van, az egyikről tudok nyilatkozni ő nagyon kedves és jó fej de elvileg most megy nyugdíjba (vagy nem, azt mondta ha szeptemberig nem találnak más tanárt, visszajön)

Szeptembertől új olasztanár lesz.

A németet elég nehéznek mondják az osztálytársaim

2020. ápr. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. ápr. 18. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jófejnek lehet jófej a tanár,de a spanyolos osztálytársaim kb minden órán filmet néztek,úgyhogy ha meg is akarsz tanulni spanyolul nem csak szórakozni akkor nem neked való.

Én németes voltam(idén végeztem),a nyelvtant egész szépen átvettük és nagyjából tanultunk szavakat is,de olyan sokat mi sem tudunk beszélni németül,de az alap legalább megvan,csak szókincs nem annyira,de nyilván ha hozzá tanulsz szavakat akkor nem annyira vészes.:)

Az olaszos osztálytársaim érettségizni is tudtak olaszból,azt jól tanítják,úgyhogy ha nyelvvizsgát is szeretnél az itt tanultak alapján valamelyikből,akkor az olaszt a legesélyesebb.😂

Az angol oktatás állítólag jó,de ebben annyira nem tudok nyilatkozni mert én már úgy jöttem kilencedikbe,hogy tudtam angolul,de akiknek nem megy annyira azoknak állítólag szépen segítenek.:)

Sok sikert a felvételihez!

2020. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2020. jún. 16. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tennék hozzá, ami megerősíti az előző válaszoló által írtakat, hogy egy évfolyamtársam a Forraiba járt, és hát nagyon sok pótolnivalója volt spanyolból, hogy elérje a szakon elvárt szintet...
2020. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!