Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli levelező pszichológia...

Károli levelező pszichológia BA-hoz létezik valahol fent a neten operatív tanterv/tanmenet, (édekelne, hogy milyen tárgyak vannak)?

Figyelt kérdés
Plusz az is, hogy Corvinusos Statisztika 1 és Stat. 2 tárgyakat el lehet-e fogadtatni.

2020. márc. 23. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annó nappalin a BGE-s statokat nem fogadták el.

Viszont utólag már annyira nem bántam. Mi amnó mindent lapon számoltunk, itt kb kettőt kell kattintani egy programban kis túlzással, és mindent kiszámol neked., de valahogy mégis kicsit máson van a hangsúly. Régen volt, így sajna konkrétumokat már nem tudok mondani, csak arra emlékszem, hogy nem bántam, hogy végül be kellett járnom a gyakorlatokra, plusz hogy én úgy éreztem, hogy eléggé bajban lettem volna a méllyebb tudásom nélkül.

2020. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!