Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek de kicsit félek...

Felvettek de kicsit félek mert nem vagyok valami jó eszű és bulis. (lent)?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek beszélgetni de kicsit visszahúzódobb vagyok, eddig nem buliztam, cigiztem és ittam. Egy-két buliban szeretnél részt venni, de nem állandó jelleggel és nem szeretnék holt részeg lenni.


Jó tanuló voltam gimiben de sokat tanultam érte=>nem vagyok túl jó eszű, lassan tanulok. Szeretnék részt venni az egyetemi életben is(újság, rádió stb). Szerintetek fogom bírni, lesznek barátaim ha ilyen vagyok?


2010. júl. 25. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak megbántani, de nem garantált. Ugyanilyen vagyok, nekem sem volt az egyetemen, az első vizsgaidőszakomba ismerkedtem meg pár lánnyal, de ők se olyanok voltak mint én, java része bulizós, plázábajárós... Kicsit hülyén éreztem magam. Ha nem vagy jó eszű, nem olyan nagyon gond-kicsit többet kellesz a könyveid felett ülni :)

Javaslom, hogy változtass kicsit magadon, ismerkedj, egyetemen/fősulin igaz nehezebb, mert nem csak 30an vagytok mint középsuliba, hanem több százan ... de csak csapódik melléd valaki, én szorítok! Én is igyekszem magamon változtatni :)

Egyébként ne pánikolj, menj el gólyatáborba, és majd

2010. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha érdekel az újságírás, akkor majd keresd fel a sulid szerkesztőségét, az e téren tevékenykedőket szívesen fogadják!
2010. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... Persze, hogy lesznek barátaid, csak ne legyél nagyon visszahúzódó és ne stresszelj! Akarattal nem lehet barátokat szerezni. Legyél önmagad és hamar barátokra lelsz. Szerencsére nem mindenki azért megy az egyetemekre, hogy a szorgalmi időszakot végigbulizza, utána meg a vizsgaidőszakban rágja a körmét, hogy kevés az idő és beleszakadjon a tanulásba.
2010. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lennének barátaid? Az egyetemekre sem egytől-egyig olyanok járnak, akik minden nap buliban vannak. Sőőőt. Volt pár lány, akikkel jóban voltam, de őket úgy kellett 2-3 havonta kiimátkozni otthonról, hogy egyetlen este menjünk el valahova.

Amúgy én szeretek elmenni ide-oda, de nem is tehetem meg gyakran, maximum havonta egyszer, mert nekem gyerekem van, nem bízhatom állandóan anyukámra. Aztán mégis lettek barátaim, akik pedig szeretnek buliba járni. Ha mennek, megkérdezik, hogy megyek-e, aztán ha megyek megyek, ha nem nem. Egyszerűen csak meg kell találni az egyensúlyt. Nem vonom ki magam minden közös buliból, mert nem rossz közös élményeket szerezni azokkal, akikkel jóban vagy, de azért egyértelműen nem tudok mindenhova elmenni, ahova ők igen. Nekem sosem okozott gondot, hogy nem járok annyit szórakozni, mint a többiek. Na meg nem is csak bulizni lehet járni, pl. ahogy bejött a jóidő, szerveztünk közös strandolást, lyukas órában mentünk együtt kirakatokat nézni, volt hogy moziba mentünk csapatosan, stb.

Igaz, én most szakot váltottam, de kicsit sem félek attól, hogy ne barátkoznék össze a többiekkel. Az egyetemi élet nem csak a bulikból áll, annyi más közös programot lehet szervezni.

2010. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Volt pár lány, akikkel jóban voltam, de őket úgy kellett 2-3 havonta kiimátkozni otthonról, hogy egyetlen este menjünk el valahova. ---> Ezt nem úgy értettem, hogy ezért nem vagyunk már jóban, ennek más oka van.
2010. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

majd ott megtanulsz inni meg bulizni ne aggódj... :-D

meg nem kell minden baromságon előre cinkelni. az egyetemek is tele vannak hülyékkel, sőt én mondom néhány szakon követelmény is, hogy 100as IQ alatt legyen a jelentkező ahogy láttam az embereket. LOL

2010. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szakonként változóak az emberek. nálunk például törin nincsenek plázábajárós alkoholisták. normális emberek vannak, akik tanulnak is, meg szórakoznak is, mind a kettőt mértékkel és tartózkodással (: simán fogsz barátokat találni (a közös megpróbáltatások nagyon összehozzák az embereket), csak ne görcsölj ezen a témán! minden OK lesz.
2010. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, fogsz baratokat talalni. Pont azert, mert olyan sokan vannak az egyetemen, biztos egy csomo olyan emberrel fogsz talalkozni, akik olyanok, mint te, nem nagyon szeretnek bulizni, csendesebbek...ne aggodj emiatt.

En is kicsit visszahuzodo vagyok, megis olyan baratokat talaltam ott, akikre meg mai napig szamithatok, tobb ev utan is, tartjuk a kapcsolatot, meg akkor is ha ezer km-ekre vagyunk egymastol, talalkozunk, amikor csak tudunk.

2010. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!