Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Rendészeti Szakközépi...

Miskolci Rendészeti Szakközépiskolába lehet még jelentkezni?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, beadtam felsőoktatásba a jelentkezésem, de sajnos nem vettek fel. Lenne lehetőségem a Miskolci Rendészeti Szakközépiskolába még bejutni??? Hogyan működik ez? Mondjuk nem csak a miskolci érdekel, szegedi is lehet, vagy ahol van ilyen.

Köszönöm előre a segítségeket!


2010. júl. 25. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ööö... szerintem már nem.

egy barátom vágott neki tavaly, hát elég hosszú folyamat volt, valami november körül volt nekik az első forduló, aztán pszichológia vizsgálat Pesten, meg még vagy 3 erőnléti vizsga, végül nem vették fel oda. Szerintem már csak jövőre mehetsz. :S

2010. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hallod,nem bántásból-tényleg nem-de oda minden hülyét felvesznek. Tudom mert egy ismerősöm is oda fog járni szeptembertől. A gyerek általános műveltségben kb 0, fizikumra ugyan rágyúrt,de amit hallottam,hogy a futás szintfelmérő olyan hogy 2 km-et 10 perc! alatt kell lefutni...kis túlzással lesétálod annyi idő alatt. A pszichológia felmérő tényleg sok fordulós,de ha bevágod a pókerarcot,és nem mondasz nagy hülyeségeket,ott is simán átengednek. Ja, és még az alkalmasságihoz: a fent említett gyereknek elég erős szemüvege,és lúdtalpa van...ennyit a nívóról.

A műveltségi teszt se nagy cucc-kicsit átnézed a törit,és csá.

2010. júl. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bazz, a legfontosabb lemaradt: keresztfélévre nyugodtan beadhatod.Én is beadtam volna,ha nem vesznek fel az egyetemre,de felvettek...meg ha nem rühellném annyira annak a gyereknek az ocsmány pofáját.

:P

2010. júl. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!