Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anatómia tanuláshoz sobotta...

Anatómia tanuláshoz sobotta atlaszt vagy gray s anatomy-t érdemes inkább használni?

Figyelt kérdés
Nyílván a sobotta csupán atlasz, nincs benne leírás viszont a gray s anatomiában is megtalálhatóak az ábrák. De mégis melyik volna jobb választás szetintetek?

#orvosi #anatómia #sobotta #gray's anatomy
2020. márc. 24. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvosin úgyis a sobottat kérik vissza, tehát azt tanulnám a helyedben, illetve mellé leírásnak a funkcionális anatómia könyvek.
2020. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ápoló hallgatóként is a Sobottát használom, valamin Tarsoly Funkcionális anatómiáját.
2020. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Orvosi: Sobbota atlasz és Réthelyi Miklós - Szentágothai János: Funkcionális anatómia.
2020. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nyílván nem kell bevágni a sobottát, nem? Vagyis a funkcionálst kell tudni, de jó ábrák máshol is akadnak, szerintem:))
2020. márc. 25. 08:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos de...
2020. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem jársz orvosira és így nem tudod miről beszélsz... Mármint nem tudhatod, nem bántásból mondom. Azok az anatómia képletek kellenek, amik a sobbotában vannak + a funkció. Sokat kell tanulni? Igen, nagyon.

Őszintén szólva nem ismerem a Gray-t, miért ragaszkodsz hozzá? Ismerek olyat, aki a Yokochit használta, vagy atlaszból is a Réthelyi-Szentágothait. Szóval használhatsz mást is, de mi még mindig a Sobottát ajánljuk.

2020. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Világszerte tanultak anatómiát gray s -ből, gondolom nem véletlenül🤷‍♀️
2020. márc. 25. 11:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Tanultak és tanulnak, pardon!
2020. márc. 25. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek írtad ki a kérdést? Akkor tanulj abból, ennyi.
2020. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Anatómia gyakorlatvezetőm mindig azt hozta be órákra és ajánlotta is. Én Sobottából és Yokochiból tanultam. Funkcit kb.5* nyitottam ki.
2020. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!