Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Andrássyban (Békéscsaba)...

Az Andrássyban (Békéscsaba) az általánost kb hányan jelölik pótnak?

Figyelt kérdés
Idén 260-an jelentkeztek általánosra, abból körülbelül mennyien csak a biztonság kedvéért?(Úgy, hogy másodiknak vagy harmadiknak jelölték meg)

2020. márc. 26. 17:58
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem rengetegen. Aki be akar kerülni mindenféleképpen az Andrássyba, az bejelöli, köztük én is, de nem oda megyek. Ismerek olyat aki bejelölte, mégsem ide szeretne menni, hanem egy teljesen más felépítésű iskolába.

Csak nézz rá az elmúlt évek statisztikáira, tavaly a 175., tavaly előtt a 160. volt az utolsó bejutó. Úgy vettem ki az írásodból, hogy ide szeretnél menni, így ha elsőnek jelölted, és remek eredményeid vannak, akkor nem látom akadályát, hogy felvegyenek :). Remélem évfolyamtársak leszünk!


Hajrá, meg tudod csinálni!

2020. márc. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Hol lehet megnézni a statisztikát? Az oldalon nem találom

2020. márc. 27. 14:12
 3/4 anonim válasza:
Ha rámész a honlapon a felvételi fülecskére bal oldalt, akkor ott lesz egy olyan, hogy a nyílt napon vetített bemutató. Ott van.
2020. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Néztem statisztikát, hogy hányan jelölték első helyen az előző években, és mindig csak kb. 30 fő körűli volt a számuk. Szóval nem kell aggódnod! Sok sikert kívánok, és ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan privátot!

Üdv: egy Andrássys gimnazista

2020. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!