Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mi lesz az érettsé...

Szerintetek mi lesz az érettségivel? Ballagás pedig egyáltalán nem lesz vagy érettségi előtt azt is megtartják?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kár tippelgetni, kár ezen idegeskedni. Majd időbe kapnak az érintettek erről tájékoztatást nyilvánvalóan hogy mi lesz hogyan lesz stb... Jelen helyzetben nem ez a legfontosabb. Ha érintett vagy készülj az érettségire mint ha nem lenne semmi és május elején írnád meg, aztán majd megtudod hogy mikor lesz ténylegesen, addig kár tippelni, kár feleslegesen ezzel hergelni magad, tudom hogy rosszul érint ez a dolog megértem, teljes mértékben, de most ennél fontosabb dolgok vannak az országban, világban amivel jobban foglalkozni kell.
2020. márc. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi

jöhetnek még válaszok

2020. márc. 30. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ballagás sztem kizárt, egy nagy iskolában akár 1000+ ember is összegyűlhet a ballagókkal, vendégekkel, tanári karral együtt. Ez nagyon veszélyes lenne jelenleg, és nem hiszem, hogy egy hónap múlva javulna a helyzet. Azt tudom elképzelni, hogy ha csillapodott a helyzet, akkor összetrombitálják a társaságot, és rendeznek egyet utólag.

Érettségi sem lesz sztem májusban, de valamikor meg kell tartani, pl az őszi időszakban (most épp azt hangoztatják, hogy a nyár még nagyon bizonytalan).

2020. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ballagást max olyat tudnék elképzelni, hogy zártkörűen végigvonulnak az iskola folyosóin meg az udvaron az osztályok, azt felveszik és DVD-n vagy valamilyen közösségi platformon elküldik a szülőknek. (Hogy ki díszíti fel az iskolát az mondjuk jó kérdés...)


Egyébként ha az érettségit lehet csúsztatni, akkor a ballagást is lehet. Ha nyáron lesz ezt is ugyanúgy meg lehet 2-3 nappal érettségi előtt tartani.

2020. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!