Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az év végi jegyes verzió...

Jyas kérdése:

Ha az év végi jegyes verzió lép életbe, akkor mi lesz az emeltesekkel?

Figyelt kérdés
Hogyha nem lesz érettségi és az év végi jegyet visszük tovább, akkor mi lesz a helyzet a százalékokkal aki tovább megy? És mi lesz akkor azzal aki emletett tett volna? Akkor az év végi jegye egyben az emelt jegye is?

2020. márc. 31. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nekik lesz valami szóbeli tétel soruk. Vagy nem lesz emelt érettségi követelmény egyetemre... kitudja. Ez a rossz, hogy nem tudjuk mi lesz. És ez a tudatlanság, várakozás borzalmas.
2020. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg fogják azt is mondani. Mivel a kormány nem közli, hogy milyen gondolatai vannak, erre addig senki nem tud válaszolni.

Alapból ha osztályzat van, akkor ugyanazt az osztályzatot mindenkinek ugyanannyi százalékra számítják át. Ez most is így van azokkal, akik 2005 előtt érettségiztek, és most akarnak felvételizni.

2020. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl fizettem, hogy ujraerettsegizzek (1 emelt, 1 közép) mivel kell a pont a felvételihez. És nem vagyok vele egyedül. Velünk mi lesz? Sokan vagyunk így.
2020. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Lehet hogy akkor ti akik már érettségiztetek és javitani szeretnétek később meg lesz tartva, vagy engedményeket kaptok. Ki tudja :(
2020. márc. 31. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csak az új felvételi szabály miatt emelteznék...

Örülnék ha eltörölnék, és idén még elég lenne a középszint is. A díjat megtarthatnák cserébe.

2020. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!