Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem lenne, hogy...

Mennyi esélyem lenne, hogy atvegyenek az Adyba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Debrecenben egy átlagos színvonalú gimnáziumba járok. Mennyi esélyem lenne, hogy jövőre atvegyenek az Adyba az angol kettannyelvure? Úgy értem, hogy abba az osztályba akik jövőre lesznek kilencedikesek (mert most nulladikosok). Mik ennek a feltételei? Aki gondolja annak privátban írok többet, csak így nem akarom nagyon kiírni, hogy hova járok, meg milyen osztályba.

És akik Adysok! Szeretetik a sulit? Véleményt tudtok róla írni?



2020. ápr. 3. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
melyik gimibe jársz, esetleg a rövidítése? Hanyas tanuló vagy? Én nem Adys vagyok, de debrecenben járok gimibe, ha eleg jó tanuló vagy és nincs tele vagy nincsenek sokan az osztályban, lehetséges, hogy átvesznek. Sok sikert és szerencsét kívánok hozzá!:)
2020. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat. Nem sok esély van arra, hogy atvegyenek, mert beszeltem a barátnőmmel aki oda jár, és azt mondta, hogy 40en vannak az osztályban:( Te hova jársz?
2020. ápr. 5. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen jó angol tudás kell hozzá. Ha esetleg van már nyelvvizsgád belőle, lehet, hogy annak a felmutatásával egyből átvesznek, vagy ha nem, valamilyen osztályozó vizsgát vagy szintfelmérőt kell írnod az általuk eddig tanult tantárgyakból. A nagy létszám nem feltétlenül akadálya annak, hogy átvegyenek. Különben a legegyszerűbb megoldás az lenne, ha felhívjátok az iskolát és megkérdezitek, mert ott mindent biztosra fognak mondani.
2020. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Szerintem is az legyen az első hogy felhívod a szüleiddel az iskolát. Elég jó az Adyba a tanítás, szóval ha jó vagy angolból akkor van rá esély hogy felvesznek úgy gondolom. Melyik suliba jársz?

2020. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!