Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is utáljátok már előre a...

Ti is utáljátok már előre a magamutogató "digitális" szerenádozókat?

Figyelt kérdés
Két hét és mindenhonnan ez fog folyni, a gazdag elitgimik diákjai egymást túllicitálva énekelnek majd a közösségi oldalakon,nyálas dalokat, hazug könnyek közepedte!

2020. ápr. 6. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szinte sejteni lehet, hogy ez lesz, tele lesz a youtube, facebook stb az éneklő osztályokkal, mindenki hüppög majd, hogy jaj, milyen édesek stb. Nyálas dolognak tartom én is. Magamutogatás és likevadászat az ilyen.
2020. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon cringe, de már a digitális színházi előadásokkal is így voltam. Unatkoznak, és nincs jobb dolguk mint itt ünnepeltetni magukat
2020. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha zavar, miért nézed?
2020. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%

# 3

Akaratlanul is belefutsz majd ilyesmibe.

Amúgy még régen élőben is kínos vagy divatos kifejezéssel élve cringe volt.

De mivel nálunk kötelező volt így el kellett menni szerenádra.

2020. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Biztos lesznek majd túljátszott, ripacskodó, álszent videók, elitgimi ide vagy oda.

De miért gondolod azt, hogy akik mégis ilyen formában szeretnének ebben a helyzetben búcsút venni pl. tanároktól, azok egyből álszentek és öncélúan csinálják? Miért baj az, hogy valakik így próbálják "pótolni" azt az élményt, ami valószínű, hogy kimarad az életükből?

Nem tudom, hogy mennyire vagy érintett a témában, de próbáld kicsit beleképzelni magad egy végzős helyébe! Nem elég, hogy az érettségin stresszel, amin a jövője múlik, hanem még a kellő lelki támogatást sem tudja megkapni tanáraitól, osztálytársaitól. Talán, ami mégis a legfontosabb, hogy elmarad számukra a ballagás, ami az a bizonyos lezárást adta volna, ami átvezet számukra a felnőttlétbe.

Ha meg ez is fog folyni a csapból, hát kit érdekel...Tiéd a döntés, hogy kikapcsold a tévét/bezárd a közösségi oldalt, stb.

Ahelyett, hogy itt rugózol a témán, inkább gondolkodj el kicsit, senkinek sem, még a kis "magamutogató" szerenádozók életébe nem látsz bele, hogy miként élik meg a helyzetet, szóval ne ítélkezz egyből.

2020. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
14%

# 5 Neked se kötelező válaszolni erre a kérdésre.

Ahogy nekem se :D

Még mielőtt belém kötél.

Szóval felesleges köröket futni.

Ha utálód írd le miért ha nem akkor ne írogass feleslegesen mert úgyse leszel hasznos válaszadó.

2020. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondoltam, hogy érdemes egy kicsit más szemszögből is nézni a kérdést, hogy ne csak egyféle választ kapjon a kérdező. Azt mindenki maga döntse el, hogy számára hasznos-e a válasz vagy sem.
2020. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!