Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz a megoldás az érettség...

Mi lesz a megoldás az érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek szerint nem marad el, de ugye ti sem tudjátok elképzelni, hogy rendesen ugyanúgy lesz? :O


Én most már nagyon aggódom, hogy nem fognak semmit sem csinálni és nem szeretném veszélyeztetni a családomat. Ráadásul én másik városba jelentkeztem (kiegészítő érettségit teszek), mert akkor még úgy volt, hogy az érettségi idején úgyis ott leszek, szóval vonatoznom is kellene ami még plusz veszélyforrás.


Szerintetek mi lesz a megoldás?


2020. ápr. 7. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felesleges bármit írni, hogy ki szerint mi lesz. A héten lesz tájékoztatás.
2020. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarok riogatni, de valószínűleg kijárási tilalmat jelentenek be Nagypénteken. Szerintem az érettségivel kapcsolatban is az nap, vagy a rá következő napon lesz tájékoztatás. :)
2020. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Időgéppel elmentem holnap délutáni sajtótájékoztatóra és ott elmondtak mindent az érettségivel kapcsolatban. De most nem spoilereznék neked.
2020. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már holnap meg fogják mondani előre, hogy mi lesz? :O

Ezt nem tudtam. Én is kb. arra tippeltem, amit a #2 írt az érettségivel kapcsolatban, hogy majd közvetlen előtte szólnak :D

2020. ápr. 7. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Megfogják oldani. Egy iskolába sok terem van. Egyszerre max 3-4 osztály érettségizik 1 intézményben. Felhasználják az összes termet, maszkba kell lenni, a távolságot betartani és simán lehet érettségizni.
2020. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden vágyam maszkban érettségizni, alig kapok benne levegőt így általánosan is, nemhogy stresszhelyzetben.
2020. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor rossz maszkot hordassz vagy rosszul hordod.
2020. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 jó, és a tömegközlekedést hogy oldják meg?
2020. ápr. 7. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodtam, hogy WC -re hogyan lehetne elmenni. Majd mindenki után kipucolják vagy mi? :D
2020. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Elég sok WC van egy intézményben. Több is, mint amennyien elmennek érettségi alatt WC-re.
2020. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!