Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira járok, szerintetek...

Orvosira járok, szerintetek ki fog tolódni a szemeszter a koronavírushelyzet miatt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Te tudhatnád a legjobban, hogy miért. :)
2020. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járókat akartam írni :)
2020. ápr. 7. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki. Nekünk az elméleti vizsgák online lesznek. A gyakorlati vizsgák és a klinikum pedig nyáron lesz tömbösítve bepótolva.
2020. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálok minden egyetemistát most. Passzívon vagyok hála az anatómiának,melyéből csak télen lett meg a szigorlatom.😂
2020. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is eléggé foglalkoztat a kérdés. Harmadéves vagyok. Az elméleti tárgyakból meg lesznek tartva a szigorlatok, az eredetileg tervezett időben, online. De hogy a belgyógyászattal meg a patológia gyakorlati részével mi lesz, az jó kérdés. Oké, azt tervezik, hogy nyáron, tömbösítve lezavarják. De ez abban az esetben opció, ha nyárra rendeződik a helyzet. A családom azzal nyugtat, hogy egészen biztosan megoldják valahogyan, emiatt nem kell évet ismételni. Csak jó volna, ha az egyetem felől is érkezne valami megerősítés ezzel kapcsolatban. Részemről az vállalható kompromisszum, hogy kvázi nem lesz nyarunk.

Te melyik évfolyamra hallgatója vagy?

2020. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Szegedre jársz?


Ott van teljes hírzárlat xd semmit nem akarnak az oktatóknak sem mondani, hogy mi hogy lesz, semmit se tudni🤷🏽‍♀️

2020. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Szegeden tanulok, másodéves vagyok. Tegnap azt mondták, hogy a megszokott időpontban lesz vizsgaidőszak, online szóbeli szigorlatokkal, ahol nem lesz felkészülési idő.

Gyakorlatok (bikem, elettan) beadandó feladatlap formájában van “megtartva”.

Nyílván az én évfolyamomnak a gyakorlatok nem jelentenek akkora problémát mint pl egy felsőbbévesnek.

2020. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!