Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az operatív törzs mostani...

Az operatív törzs mostani bejelentése alapján (csak olyan szóbeliket tartunk, meg amiből csak szóbeli van) az olyan tárgyak, amikből az írásbeli részt egy projektmuna elkészítésével csinálod minek számít? Pl média, társadlomismeret, etika

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

a kérdésben megfogalmaztad a választ "amikből az írásbeli részt.."


egyéb kérdés?

2020. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy értelmezem pont ezért, hogy nem lesznek megtartva. Viszont a kérdést kiírtam, mert több érettségiző társam azt állítja, hogy ők úgy értették, hogy ilyen esetekben nem számít teljes értékűnek az írásbeli, így ezekből a tárgyakból meg lesz tartva.
2020. ápr. 9. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én médiából érettségiztem, és emlékeim szerint ott van rendes írásbeli, és a szóbelit helyettesíti a projektmunka.
2020. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nem bejelentés volt, hanem javaslat. A kormány bejelentése jövő hét szerdára várható. Addig csak találgatni lehet pontosan mi az amit a javaslatból elfogadnak és mi az amit nem.
2020. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor rosszul tájékozódtam. Én igazából társadalomismeretből érettségizek és ott projektmunka van meg szóbeli.
2020. ápr. 9. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!