Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni a gimibe?

Van esélyem bejutni a gimibe?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jelentkeztem egy gimibe, és az ideiglenes listán 82. helyen állok. Van még esélyem bekerülni? Átlagban hány diák szokott kiesni? Félosztályt indítanak.
2020. ápr. 9. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog összejönni.
2020. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oktatas.hu oldalon van egy rész ahol meg lehet nézni, hogy melyik iskolába hányadik volt a legalacsonyabb sorszámú diák akit felvettek.
2020. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem sulifüggő, egyik ismerősömet simán felvették 80. helyről, úgy, hogy félosztályt indítottak.Szoktak kiesni emberek, előled is fognak biztos. Szerintem lehet esélyed:)
2020. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Tatán, az Eötvös József gimiről van szó, német tagozat. Megnézem az oktatas.hu-n, hátha megtalálom:)

Nagyon reménykedem benne hogy sikerülni fog, bár pengeélen táncolok, ez a 82. hely ha fel is vesznek, nem leszek büszke. Heteken belül kiderül majd mi lesz! :)

Mégegyszer köszi mindenkinek!

2020. ápr. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!