Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok ajánlani szegedi...

Tudnátok ajánlani szegedi kollégiumokat?

Figyelt kérdés

Jövőre valószínűleg kolis leszek és keresem a legjobbat.

-hány ágyas szobák vannak?

-mettől meddig van kimenő illetve tanulószoba?

-mennyire tiszta?

-milyenek a tanárok?



2020. ápr. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg az sem biztos, hogy nyitnak a koleszok! De komolyan. Te tudod, hogy mikorra van vége a járványnak?
2020. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jézus Mária. Nem tudom,de őszintén remélem hogy nyárra lemegy.
2020. ápr. 27. 21:34
 3/4 anonim válasza:

Szia! Én két eve járok a Janikovszkyba aminek a legnagyobb előny a hely. Közvetlenül a Tisza partján van, a belvárosban. A szobak 8 ágyasak, a tanuló 4-től fél 7-ig tart, de ha félévkor meglesz a 4,5-ös átlagod, akkor nem kell beülnöd. Szabad kimenő van a suli utan négyig, illetve ún. futó kimenő fél 7-től 8-ig. 9.ben egyébként fél 9-ig lehet kimenni, kivéve, ha 5-ös a szobád, akkor 9-ig.

Ez a koli elég tiszta, minden nap végigfut két takarítónő az egész kolin, rendesen karban van tartva, amióta én oda járok egyszer padlót cseréltek egyszer pedig az ágyakat, szóval ilyen szempontból nincs okom panaszra.

A tanárok az egy fogós kérdés. Nagyon vegyesek, többnyire idősek, a nyugdíjkorhatár felé közelednek, de van egy éppen egyetemet végzett fiatal tanar is aki miatt megéri oda járni. Van aki csak őt szereti, nekem még két tanárral nincsen bajom, a maradékra viszont a legjobb szó az, hogy furák. Nagyon. Furák.


Dióhéjban ennyi, persze vannak még részletek, ha érdekel, írj!

Remélem tudtam segíteni:)

2020. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. jún. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!