Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha pótló érettségit csinálnék...

Ha pótló érettségit csinálnék emelt kémiából és jelentkeztem egyetemre akkor érettségizhetek?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy csak azok írhatják meg akik jelentkeztek felsőoktatásba. Majd utána pár mondattal később azt hogy csak a végzősök írhatják meg.

Most akkor csak a vegzősök írhatják meg akik felsőoktatásba jelentkeztek? Vagy azok is megírhatják akik nem végzősök de jelentkeztek felsőoktatásba és csinálnának pótló érettségit?

Fognak még kiadni erről részletesebb tájékoztatást? Valami egyértelműbbet? Ha nem érettségizhetek akkor vissza utalják a pénzt amit befizettem?

Köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 16. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezt?


Én annyit tudok, hogy akinek felvételihez kell, az érettségizhet.


Én is amúgy ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te. :/

2020. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Indexen olvastam. A videóban is így fogalmazott.

De lehet hogy ezt azzal kapcsolatban mondta hogy nem érettségizhetnek 10-11. évfolyamba járók csak végzősök. De nem vagyok benne biztos.

2020. ápr. 16. 13:58
 3/7 anonim válasza:
Én is ugyanabban a helyzetben vagyok mint ti, hogy én sem vagyok végzős, viszont jelentkeztem egyetemre, csak azzal a különbséggel, hogy én kiegészítő vizsgát tennék informatikából. Nagyon hülyén van megfogalmazva ez az egész! Eléggé idegtépő ez a bizonytalan helyzet.... Agyvérzést kapok hogyha a semmiért tanultam keményen egész évben...
2020. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fidesz facebook oldalára is az van kiírva hogy csak a végzősök érettségizhetnek.
2020. ápr. 16. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt itt egy kérdés, ott van egy jó link, ha megtalálom, megmutatom.
2020. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a linket:

[link]

2020. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fogalmazásokkal nem kell törődni, mert zavarosan beszéltek, de a lényeg, hogy az előrehozottakat törölték el, a te pótlódat nem. Ha kijön a rendelet, pontosan lehet majd tudni.
2020. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!