Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szintemelő érettségi nem lesz...

Szintemelő érettségi nem lesz de akkor, hogy fogják számolni?

Figyelt kérdés

Tanárira jelentkeztem,ahová magyar nyelv és irodalomból emelt kell viszont így,hogy nem tudom megcsinálni akkor nem is fognak tudni felvenni?

Földrajzból van emeltem.


2020. ápr. 16. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgajelentkezések közül törölték az alsóbb évfolyamos, nem végzős tanulók előrehozott érettségijét, valamint az érettségi bizonyítvány megszerzése előtti szintemelő vizsgákat, ezekre ugyanis nincs szükség az idei felvételi eljárásban, ezeket később lesz mód pótolni. Megtarthatóak ugyanakkor azok a szintemelő vizsgák, amelyek a felsőoktatási felvételiben való részvételhez szükségesek.


[link]

2020. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen írták, hogy nem lesz meg azt is, hogy csak 12-esek érettségizhetnek, de össze-vissza terjed minden még nincs kint a hivatalos határozat azt várjad meg, ha kell a felvételidhez simán lehet, hogy te szintemelőzhetsz.

Sok mindent írnak de tényleg, senki nem tud semmit.

2020. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőt.

Igen,ma reggel pl azt írták eduline-on,hogy minden szintemelő elmarad,sajnos még senki nem tud semmit azt vettem észre én is.

2020. ápr. 16. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

hvg:


"a kormány úgy döntött, idén csak azok érettségizhetnek, akik végzősök"


[link]

2020. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!