Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel vagyok mentve nyelvből de...

Fel vagyok mentve nyelvből de csak írás alól így érettségin 2x kellett volna szóbeliznem . De mivel a virus miatt nincs szóbeli ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Senki nem mond semmit nekem és nem tudom hogy mi lesz... szerintem az iskolából az érettségizők közül egyedül én vagyok felmentve írás alól.

2020. ápr. 19. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmondták, hogy ahol szükséges, lesz szóbeli.
2020. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Benne van a rendeletben. Ez is kötötte van a kivételeknek, amikor kell szóbelit biztosítani.

Június 11-16 között lesznek a szóbeli vizsgák.

2020. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóbelizel, de csak egyszer. Mivel a szóbelik elmaradnak, te csak azt a szóbelit teszed le, amelyik az írásbelit kiváltja.

"(5) A vizsgázó az e rendelet szerint megszervezett szóbeli vizsgarészt egyszer teljesítheti."

2020. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!