Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha valaki eléri a...

Mi történik ha valaki eléri a 250 óra hiányzást?

Figyelt kérdés

Tehát ha eléri a 250 óra IGAZOLT hiányzást, akkor automatikusan osztályozóvizsga?

Vagy dönthetnek úgy a tanárok, hogy nem kell vizsga és simán tovább engednek?

Vagy pontosan mi van olyankor?



2020. ápr. 22. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztályozóvizsga
2020. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Volt egy osztálytársam, akinek 260 óra igazol hiányzása volt, és nem kellett neki osztályozóvizsgát tennie. Gondolom úgy döntött a nevelőtestület, hogy elsajátította az éves anyagot.
2020. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 chtt ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért pontoztátok le a másodikat, nem írt hüleséget. Nem automatikus az osztályozóvizsga. Ha a tanáraid azt mondják, van elég jegyed, le tudnak zárni mindenből, akkor a tantestület dönthet úgy - emlékeim szerint szépen megszavazzuk, jegyzőkönyvbe kerül -, hogy nem kell vizsgát tenned. (És azért ne _sokkal_ több hiányzásod legyen a 250-nél.)
2020. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én nem szavaztam le senkit és nem is értem az mire jó.

Ment az upvote :D

2020. ápr. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!