Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4,6-4,7 közötti eredményre...

4,6-4,7 közötti eredményre már felfele kerekítenek középiskolákban? (történelem) Többi eredmények 11. osztályban átlagosnak mondható?

Figyelt kérdés

Még sosem kaptam ötöst érettségi tantárgyból középsuliban, most végre sikerült feltornásznom a történelmet 4,62-re. Viszont tartok attól, hogy csak az 1. félévet nézik jobban a digitális oktatás miatt.

A többi érettségi tantárgyak átlagai most egyenlőre így állnak:

Magyar irodalom: 3,89

Magyar nyelvtan: 4,24

Matematika: 3,12

Történelem: 4,62

Német nyelv: 4,07

Kémia: 4,33

Fizika: 3,25

Földrajz: 3,64

Biológia: 4,4

A könnyedebb tantárgyak (pl.: rajz, informatika, technika) mind 4 felett van. Kíváncsi leszek, mert az első félévi átlagom 4,2 volt, de most volt némi javulás, már a matek is felment 3 egész fölé, a földrajz is közelít a négyes felé... Ha most fölfelé kerekítenének akkor 4,4 körüli átlagom lenne. De lehet, hogy most lefelé kerekítenek a helyzet miatt. Reménykedek a legjobbakban.



2020. ápr. 23. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

4,62-re szerintem megkapod az ötöst, ha nem szívózik a tanár.


Ettől függetlenül nekünk töri fakton csak 4,75-től volt ötös, de hát az nyilván más.

2020. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Matekból biztos megbuktak ezek a tanárok :D
2020. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm így utólag, azóta az átlag felment 4,71-re. Megkérdeztem tőle, és igen, megkapom az ötöst, nagyon örülök neki.
2020. máj. 31. 16:54
 4/4 A kérdező kommentje:
2020. máj. 31. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!