Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László Gimnáziu...

Lujdzsi16 kérdése:

Kőbányai Szent László Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés

Én biosz-kémiára jelentkeznék. Itt is strébereknek tartják őket? Valahol ezt olvastam, mivel nem szeretnék toxikus közösségbe járni, mert hát, nem vagyok stréber (lol) csak mindig is természettudományokkal akartam/akarok foglalkozni, ilyen osztályba jelentkeznék?

Emellett milyen a közösség? -Ha strébernek tartják az xy osztályokat, nem fogom elhinni a "hú... Nagyon jó itt a közösség" dumákat xd-

Milyenek a tanárok? Lesz-e időm a sportolásra a suli mellett? Ez azért lenne fontos, mert verseny szinten evezek, és nem áll szándékomban abbahagyni sem.

A válaszokat előre is köszönöm!👌



2020. ápr. 24. 13:17
 1/1 anonim válasza:
Sziaa! Felvettek? Ha igen betehetlek az évfolyamcsoportba (én olaszos leszek). Egyébként mindenki jófej az évfolyamban szaktól függetlenül, a lenezéssel szerintem nem lesz probléma 😊
2020. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!