Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanuljak? (zenét, Tanàrit?...

Mit tanuljak? (zenét, Tanàrit? ) jo fizetés sel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsa kérdés mert nekem kell vàlasztanom, de nem tudom, mit tanuljak. Elore bocsi hogy ha hibàsan irok, mert nem a magyar az anyanyelvem.


Szoval tavaj érettségiztem, és nem dontottem el, hogy mit tanuyak.


Nagyon szeretem a zenét, felvételiztem is Hegedu alapszakra, de nem vettek fel

Idén is megrobàlom, de nem tudom, ha igazàn jo otlett e.

Elég nehéz csaladi helyzetbe vagyok, azért szeretnék olyan szakmàt, amibol meg tudok élni. Ràadàsul jo tanulo is vagyok (gazdasagi ismeretek, francia, Angol, Spanyol nyelv), nagyon érdekelnek a tanàri pàlyàk is, vagy esetleg a Szülészno (gyerekekkel szeretnék foglalkozni), de azon is elég alacsony a fizetés. A zene pàlya elég bizonytalan, de azért lehet tanitani peldaul.

De amugy még nem tudnénk zene nélkül élni, és mindig hegedu t akartam tanulni egyetemen, de most jottem rà, hogy az élet kemény is lehet, és akkor jo, hogy ha jo munkahelyed van.


Szoval, mit javasoltok ha boldog is akarok lenni, és meg is tudjak élni? Elore koszonom a értelmes vàlaszokat! 19/L



2020. ápr. 24. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A tanári pályát passzold, ha még azt a szót sem bírod helyesen leírni, hogy tavaly.
2020. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értelmes vàlaszokat vàrok, és leirtam, hogy nem a magyar az anyanyelvem.
2020. ápr. 25. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!