Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha gimiben végig 3-as voltam...

Ha gimiben végig 3-as voltam angolból, akkor nagy az esélye hogy megbukok a középszintű angol érettségin?

Figyelt kérdés
Sajnos akármennyit gyakorlok, nem megy jól. Nincs jó nyelvérzékem. Megcsináltam már egy pár érettségi feladatot, de azok sem lettek valami fényesek. Mennyi az esélye, hogy meg fogok bukni?

2020. ápr. 25. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
azt ha hármas voltál, megbukni biztos nem fogsz
2020. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Tapasztalatom szerint a jegyeknek minden irányból nézve 0, azaz NULLA köze van a tényleges tudáshoz.

Az egyik színötös és mindig dicséreteket kapó osztálytársamról nyolcadikban derült ki, hogy németül az asztalnál még csak a sót sem tudta elkérni (német nemzetiségi iskoláról beszélünk, ahol a tárgyak nagy részét németül tanultuk), ellenben bármikor kiválóan lefelelt történelemből - ha elölről kezdhette és végigmondhatta a bemagolt szöveget.

Aki hármas-négyes tanuló volt, kb. sosem írt leckét és nem igazán érdekelte az egész, az viszont tényleges tudással rendelkezett, amit értett és használni is tudott. Ötösre? Nem. De mégis az ő tudása az én szememben ezerszer többet ért.

2020. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én igyekeztem,írtam leckét,de ennek ellenére nem megy jól
2020. ápr. 25. 17:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy . lemaradt.
2020. ápr. 25. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz megbukni, mert 25%-ot vak tyúk is talál szemet alapon is el lehet érni. Semmit ne hagyj üresen, amit nem tudsz, oda tippelj. Hány % lett az a nem valami fényes? Ha a tanár úgy gondolná, hogy nem mész át, nem adott volna neked hármast.
2020. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze mindenhova fogok valamit írni. A nem valami fényes az 35-40% volt.
2020. ápr. 25. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor meglesz a kettes. Ha a stressz nálad inspirálóan hat, akkor még a hármas is.
2020. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!