Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ebbe a tanévben...

Szerintetek ebbe a tanévben még lessz iskola?

Figyelt kérdés

Most minden ország hirtelen a nagy újraindításról beszél.. De szerintem ez akkora hülyeség nem.. Nem azért mert nem akarok iskolába menni de ez lenne a legnagyobb hiba amit csinálhatnak ki tudja mikor jön a járvány tetőfoka és most ki nyitni az iskolákat? Ahol több száz gyerek tömörül?

Nekem van egy szívbeteg apám, gyenge immunrendszerrel én nem fogom kockáztatni az egészségét.. Nem érdekel, bukjak meg de én nem fogok be menni ha újra indul.


2020. ápr. 27. 04:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy működik ez hogy egyik nap van vírus a másik nap nem.. Főleg nem egy ilyen.
2020. ápr. 27. 04:20
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nagy az esély rá! Még másfél hónap az iskola! május 4-től újranyitják a gyárakat, boltokat stb.. a kormány 2,5 millió fertőzőttel számol a második hetében a járvány csúcsának! Ennyi! Hidd el, őket nem érdeklik a te szüleid! Tudod mik ők a szemükben? Collateral damage - járulékos veszteség! A kormánynak egy fontos, hogy jöjjön a lóvé! Máskülönben nem a járvány csúcsán akarná újraindítani az életet!
2020. ápr. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, akkor egy évismétlés.. Nem véletlen van fizetett szabadságon most a vírus idején.
2020. ápr. 27. 06:21
 4/11 A kérdező kommentje:
A kormány még csócsálja a f***omat. Remélem Orbán is egy "járulékos veszteség" lessz...
2020. ápr. 27. 06:24
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Miért? Szerinted mi lesz szeptemberben? Akkor majd kinyitnak az iskolák? Márciusban azért zártak be, mert volt 20 fertőzött az országban. Szeptemberben is lesz annyi! És ki fogják nyitni az iskolákat! Amúgy ezt érdemes elolvasni, mire is készül a kormány. Túllassították a járványt és most a népre akarják engedni: [link]
2020. ápr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Magyarul 5 millió fölötti fertőzöttet akarnak elérni, hogy kialakuljon a nyájimmunitás! Ehhez viszont a járulékos veszteségek igen magasak lesznek!
2020. ápr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor azért fogok imádkozni minden este hogy ebbe az 5 millióba az össze Fideszes g**i benne legyen...
2020. ápr. 27. 06:39
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Ámen testvérem! Ámen!
2020. ápr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézni és értelmezni a két órás videót, a portfólió oldalán fent van. Én még csak átfutottam, a következő dolgok benne vannak.

Az átfertőződési rátát 1,3 alatt akarják tartani (jelenleg egy alá van letolva), mert 1,3-nál már szeptemberre (!) több ágy és lélegeztető kellene, mint ami most van.

Ezen felül van egy grafikon az előadásban, ami az egyes intézkedések hatásait mutatta be. Iskolabezárás + erős korlátozások 0,8, iskolabezárás + közepes korlátozás 1,3, iskolabezárás + enyhe korlátozás talán 1,5, egy kicsit nagyobb szám. Mivel 1,2 körül szeretnék tartani a rátát, egyértelmű szerintem, mi várható.

Egy fél mondatot találtam a portfólió cikkében az iskoláról, ott annyit írtak, hogy az alsósok iskolába engedése másfél hónap után nem okozna plusz átfertőződést, ezt még az eredeti előadásban meg kell találni, nem mindegy, pontosan mi és hogyan hangzott el.

2020. ápr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig ideje lenne már megnyitni az iskolákat, látom, neked is hiányzik a nyelvtan korrepetálás :)
2020. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!