Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE - Kereskedelem és marketin...

BGE - Kereskedelem és marketing szakra hány ponttal kerültetek be? Melyik karra?

Figyelt kérdés

Idén felvételizek: 360 pontom van.

Idei statisztika:

ANA megjelölve:1522 első helyen:464

ANA megjelölve:1045 első helyen:76


Ponthatárok:

2019

ANA 400

ANK 280


2018

ANA 428

ANK 280


2017

ANA 450

ANK 280


Az lenne a kérdésem, ti hány ponttal kerültetek be? Illetve szerintetek mik az esélyeim?


Igazából úgy tudom, mikor felvételt nyerek ide, vagy oda(ANA/ANK), megkérdezik melyik karon szeretnék tanulni, és felvételi pont alapján fogják eldönteni, hogy oda bejutottam-e vagy sem.


Kereskedelem specializációt választanám, második helyen a kereskedelmi kommunikációt. A KVIK-en.



2020. ápr. 28. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
En is iden felvetelizek, pont ugyan ide, nekem is csak 366 pontom van. 400 alatt nem lesz a ponthatar, de en megjeloltem a fizetoset is. Nem fogjak megkerdezni, hogy melyik kar, ezt neked kellett megjelolnid, hogy KKK vagy KVIK. 😂 az ANA es az ANK pedig arra vonatkozik, hogy allami vagy onkoltseges e a kepzes.
2020. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!