Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg tudom oldani az iskolavált...

Meg tudom oldani az iskolaváltást?

Figyelt kérdés

11-es vagyok, és... mondjuk úgy, hogy a motivációm kezd rendesen eltünedezni. Emellett megint rengeteget hiányoztam(depresszió, öngyilkossági kísérlet, minden ilyen finomság), és nem érzem, hogy a mostani iskolámban képes lennék az évet, nem hogy a gimit befejezni. Ha én kiiratkozom most, és jövőre mondjuk a Gyermekház gimibe jelentkezem 11-ik osztályba, azt úgy lehet? Végülis van 10 osztályom.

És a terveim a továbbtanulással kapcsolatban megvannak(orvosi), csak annyira szét estem lelkileg... Iszonyú érzés. Plusz a sulim se egy álom. Nem szeretem, már 3 éve se szerettem, de anyám nem engedte a váltást... :/

Nahjó, köszönöm, hogy elolvastad, kérlek normális válaszokat küldjetek.



2020. ápr. 28. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megoldható, mert 16 éves korodig vagy iskolaköteles.
2020. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden megoldható, csak kérlek ne is gondolj öngyilkosságra! Bármi baj van, nem ez a megoldás! Fiatal vagy, vannak céljaid, ne tedd! Mindenképp válts sulit, és próbálj meg az új helyzethez pozitívan állni.

Sok erőt! <3

2020. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!