Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valószínű hogy már csak...

Valószínű hogy már csak szeptemberben megyünk suliba?

Figyelt kérdés
Ugye nem kell jövőre bepótolni az idei anyagot??

2020. ápr. 28. 19:15
 1/10 anonim válasza:
79%
Április 30-ától az óvodák, bölcsődék is kinyitnak szóval lehet hogy mondjuk május 15 től újra nyitják az iskolákat. És ha rendesen tanultok az online oktatás során akkor nem lesz mit bepótolni...
2020. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztos, hogy idén már nem lesz suli.
2020. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na köszi. Akkor meglátjuk😂

Még jöhetnek válaszok

2020. ápr. 28. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Eddig is arról volt szó, hogy a kimaradt anyagot a végzősök kivételével pótolják. Ergó, ha sokat húzzátok az online tanulást, akkor lehet hogy szeptember első pár hetében a tavalyi anyagot fogják lenyomni rajtatok.

Azért én a helyedben számítanék kis röpikre, hogy “teszteljék a tudásotokat”, mert kíváncsiak lesznek a tanárok, hogy pl matekból kinek írta meg az apja a dogát

2020. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szuper
2020. ápr. 28. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Nos!Mivel a magyar gazdaság talpraállítását tervezi a kormány,a munkábaálló szülő nem tudna otthon vigyázni a gyermekeire,ezért en úgy gondolom hogy a bölcsik,ovik és Általános iskolák!visszaállnak még kb.1 hónapra,olyan május 15.e körül.A tanév nyilván nem lesz hosszabb.Mivel a gimisek,egyetemisták teljesen jól tudnak otthon tanulni,ezért szerintem számukra nem indokolt,kiköltöztek a kolikból,(eleve ha visszamennének a koli nem egy biztonaágos hely fertőzés szempontjából),és ugye most jönnek az érettségik.Nekem ez az álláspontom ezzel a témával kapcsolatba.Szerintem 100% ot még oktatásért felelős miniszter sem tud,mert változnak a vélemények a parlamentbe baponkent az adott járványadatokkal kapcsolatba.



Ha még eddig nem tetted kezdj el tanulni,lelkiismereted dolga.Iskolába nem arról van szó,hogy kell,hanem hogy hasznodra válik.A tudás olyan mint egy létra,cél felmászni a legtetejére.Ha kiesik egy léc nebezebb..

2020. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Igen, elég valószínű.

Minden évfolyamon szokott lenni rövid, év eleji ismétélés.

2020. ápr. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
És aki jövőre menne gimibe ?
2020. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as megkésve írom de ha arra gondolsz, hogy ballagnál 8.-ból, akkor szerintem csak megkérhetitek majd a tanárr hogy segítsen kepben lenni...
2020. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
56%
Igen :D
2020. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!