Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez az egyetemekre is igaz?

Ez az egyetemekre is igaz?

Figyelt kérdés
"Az iskolák május végéig biztosan nem nyitnak ki." Ezt olvastam valahol, ez az egyetemekre is vonatkozik? Illetve ha én vidéki vagyok, de Budapesten járok egyetemre és"Budapest zárva tartja kapuit" akkor nem tudok visszamenni még igaz? Tudom, hogy az egyetem úgyis fog küldeni üzenetet ezzel kapcsolatban, csak félek, hogy egyik napról a másikra kell majd visszamenni, de mivel ki kellett költözni a koliból és semmi cuccom nincs fent Pesten így elég izgalmas lenne, ha nem szólnának időben.

2020. ápr. 30. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal igen, más országokban is, ahol egyáltalán megnyitnak az iskolás, először csak a kisiskolák nyitnak ki, aztán a felső tagozat. A középiskolák megnyitásáról nem is nagyon hallottam még, nem hogy egyetemekéről. Szerintem ebben a félévben már nem nyitnak ki, maximum július, augusztusban.
2020. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 30. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az iskolák" - ez a közoktatást jelenti.

Az egyetemek egészen más lapra tartoznak. Amúgy a közoktatásba sem hívják vissza a gyerekeket. Az egyetemi szemesztereknek meg jóformán vége. (Nálunk hétfőtől előrehozott vizsgaidőszak lesz már. 10 napon belül szinte az összes vizsgám meglesz.)

2020. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!