Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen emberek járnak a...

Milyen emberek járnak a Pázmány ITK karára? (én bionikára készülök)

Figyelt kérdés

Mennyire ismerik egymást a bionikások és mérnök-infósok?


Milyen társaság van a karon, szakon?


Azért kérdem, mert sok jót hallottam a családias hangulatról, illetve, hogy a gólya napok/közösségi programok hálistennel ivászat szempontjából nem durvák.



2020. máj. 2. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ismerik, amennyire nyitott vaggy. Tényleg vannak kedves programok és családias a hangulat. :)
2020. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első évben a legtöbb tárgy közös, meg csomó közösségi cucc van, szóval jól:D

Tényleg nem durvák ezek a programok, inkább olyan gimis szintűek, én a legtöbnet gagyinak éteztem.

Vannak normális emberek,de mindenki nagyon kedves

2020. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én is ide jelentkeztem elsőként, remélem jó lesz! Mindenesetre bizakodó vagyok, meg tényleg ez jött le a nyíltnapon is, hogy kedvesek akik ide járnak
2020. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Ehh, engem le fognak pontozni, de egyáltalán nem jó a közösség. Én az ITK-n végeztem nemrég, és az évfolyamom nagy része is úgy élte meg, mint én: nulla a közösség, nulla buli van, mivel katolikus egyetem. Egyáltalán nem olyan, mint aminek beállítják a promokon, az évfolyamtársaim is mind csalódottak voltak. Alig vannak programok. Oké, "családias" a hangulat a kicsi létszám miatt, de ennyi, egyáltalán nincs az, hogy jajj ismersz sok embert/mindenkit. A legtöbb ember viszonylag magának való/visszahúzódó/intorvertált, van pár hangadó, akik sok embert ismernek, közvetlenek, és ennyi. Oké, kedvesek az emberek, meg segítőkészek, de itt nem lesz az, mint egy BME-n hogy mennyi embert ismersz és bulik meg jó élmények. Nekem sikerült úgy végezni, hogy az évfolyamom felét kb nem is ismerem, max arcról, hogy láttam bent, de a nevét már nem tudom.

Akikkel nyílt napon találkoztatok azok az animátorok, ők tipikusan az a pár nagyon közvetlen ember.

2020. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy én is úgy tudom elképzelni, hogy inkább a viszahúzódobb, szolidabb emberek járnak ide, akiknek a "közösség" és "buli" kicsit másabb fogalom, mint pl. egy bme-snek. Amivel mondjuk nincs bajom, ha oda megyek, én is valszeg azon kevesek közé fogok tartozi, akik a közvetlen emberek és "hangadók" táborát erősítik, de annak ellenére, hogy ilyen vagyok, ki nem állhatom a vad, italozós bulikat.

Köszi a válaszokat, ment a zöld pipa mindenkinek.

2020. máj. 24. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy nagyon bulis és hangdó ember - szerintem ez abból is látszik, hogy a saját évfolyamom felét nem is ismertem, de halálra untam magam az ITK-n és nagyon gagyik voltak a programok. Nagyon érződik, hogy az oktatók nagy része vallásos, és a hallgatóknak is legalább a fele az. Mindenki olyan kis "szentfazék".
2020. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos a "bulik" nagyon gyengék, ha vannak egyáltalán.

Megsúgom, az egyetlen talán a farsangi lánykolis buli, ahol mindenki beöltözik és társasozik. Ennyi. :D

Lehet találni ivós társaságot az itk-n, de arra ne számíts, hogy bármelyik egyetemi programon alkoholizálás lenne. Valahogy senki nem meri elengedni magát, pont az előző hozzászóló által említett "szentfazékoknak" köszönhetően.

Ja és az animátorok között is vannak nagyon rigid, régimódi, keresztény gondolkodásúak, akik úgy kezelnek, mint egy 5 évest, akinek fogni kell a kezét

2020. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem preferálom az alkoholizálást, úgyhogy ez nem probléma. eléggé fel tudok pörögni és buli hangulatba kerülni anélkül is, szóval általában kihagyom :D

jobban szeretem a minőségi szórakozást, a társasjátékozást is lehet "felnőttesen" művelni, ha ez a szituáció, akkor nem feltétlenül bánom.

viszont a szentfazekoskodást, a prűdséget, és a túlzott vallásosságot, a "selyem" lányokat nem nagyon viselem.

2020. máj. 24. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!