Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pontosan mit is jelent az 5....

Pontosan mit is jelent az 5. tantárgy érettségin?

Figyelt kérdés
Nem igazán tájékoztattak minket a dolgokról (nem idén érettségizek). Azt tudom, hogy magyar, matek, töri és nyelv az első négy. Ha én mondjuk a földrajzot választom ötödikként, akkor ebből nem kell vizsgáznom, elég, ha a jegyeket viszem, ugye?
2020. máj. 2. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább 5 érettségit kell tenni. Van a 3 alap + 1 nyelv + 1 választható. Ha a földrajzot választod, akkor az lesz az 5. érettségid.
2020. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy a fenébe ne kéne érettségizni belőle, ha az a ötödik érettségi? Nevében is benne van...
2020. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ha a földrajzot választod, akkor abból is érettségizel.
2020. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te kevered azzal, hogy kell választani egy természettudományos tárgyat a tanulmányi pontokhoz.


Az 5.érettségi tárgyad bármi lehet. Természetesen kell belőle érettségizni.

2020. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!