Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikortól lesznek...

Szerintetek mikortól lesznek átvehetőek a nyelvvizsga nélküli diplomák?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 10:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
27%
Ez az egész nem fair azokkal szemben akik megdolgozak azért.
2020. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ilyen az élet, mondjál valamit, ami fer. :D
2020. máj. 7. 10:35
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Már átvehető.
2020. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Melyik egyetemen? SZTE-n még se kép, se hang.
2020. máj. 7. 10:51
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Károli
2020. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És az miért probléma, ha valakinek valamiben szerencséje van, a szerencsének örülni kell, nem?
2020. máj. 7. 11:58
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Folyamatos az adategyeztetés a Soproni egyetemen is már. Ott azt a tájékoztatást adták, hogy a diplomáhiz szükséges papírra várnak ( amire nyomtatják magát a diolomát) egy egy speciális papír és egy cégtől lehet csak megvenni akit érthető módon megrohantak a rendelések... Várni kell
2020. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
89%
Aki szerint nem fair másokkal szemben az sajnálja azoktól akik most megkapják? Miért mondja mindenki hogy ők nem dolgoztak meg érte... Hiszen végigcsinálták a képzést tanultak gyakorlatra jártak... Leállamvizsgáztak.. Dolgoztak érte. Szerintem nem az a rossz hogy most kiadják hanem az hogy eddig kellett.. Sok diplománál teljesen felesleges... Lehet hogy egy jó szakember azért nem kapta meg eddig mert egyszerűen nem bírta legyűrni a nyelvet. Sajnos vannak ilyenek akik akárhogy próbálkoznak nem megy. Legyen kötelező azoknál a diplománál amikhez szükséges a nyelvtudas. Pl fordító és társai. Aki szeretne pedig tud nyelvvizsgat tenni. Én eltörölném azt hogy kell a diplomahoz. Nem attól fogja jól tudni a szakmáját valaki mert megszenvedett egy nyelvvizsgaért és utána 3 hónap múlva már meg sem tud szólalni hanem attól mert jól kitanulta azt. Egyébként mennyi minden van ami nem fer másokkal szemben.. Lásd támogatások pl. Valahol mindig megkell húzni a határt a változáshoz és ez az irigy önző embereknek sohasem fog tetszeni. Ahelyett hogy örülne valaki hogy neki legalább könnyebb és nem kell annyit megszenvedni. Pl. Én mikor szültem nem mondtam azt egy másik anyára mert könnyebben szült hogy ő nem dolgozott meg érte mert neki volt lehetősége fajdalomcsillapitast kérni nálam meg nem volt olyan orvos.. Vagy lehetne még sorolni rengeteg példát ahol a valaki kapott egy kis könnyítést akkor a sok rosszakaro ember mindjárt megtámadta
2020. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Teljesen egyetértek, nagyon sok az irigy ember. Megkérdőjelezem, hogy akik azt mondják, nem fer, nagy részük egyáltalán járt-e egyetemre, ugyanis aki járt tudja, hogy nem feltétlen csak szorgalom, hanem szerencse is kell a tanulmányokhoz és rengeteg az igazságtalanság, ahogy az élet minden területén vagy mondhatnánk úgy is, hogy a feltételek, körülmények gyakran változhatnak, ami valakinek előnyös, valakinek sajnos nem. Aki le tudta tenni a nyelvvizsgát, örüljön inkább neki, az ugyanannyit fog érni, mint ezelőtt... :)
2020. máj. 8. 09:03
 10/19 anonim válasza:
6%
Szerintem fel lesz tüntetve a diplomán, hogy ez nyelvvizsga nélkül lett kiadva.
2020. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!