Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan készüljek biológia...

Hogyan készüljek biológia emelt érettségire?

Figyelt kérdés

Orvosira szeretnék jelentkezni, már több összefoglaló könyvet beszereztem de kiváncsi lennék mások tapasztalatára, miből érdemes tanulni?

Persze meg fogom oldani az összes érettségi feladatsort, de ezen kívül hogyan tudnék fejlődni?

Jövőre érettségizek.



2020. máj. 7. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia én idén felvételizek Állatorvosira

Én úgy gondolom, hogy az a legjobb ha a lehető legtöbb forrásból próbálod összeszedni az információkat és mellette tematikusan oldod a feladatokat is. A mozaikos könyvek szerintem alapnak nagyon jók, kémiából a Villányis könyvek minden mennyiségben.

2020. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sok sikert kívánok a felvételihez!

Pontosan milyen Villányi könyvekre gondolaz? Az Ötösöm lesz alap, de ezen kívül még melyiket érdemes beszerezni:) ?

2020. máj. 8. 23:17
 3/9 Fizikakedvelő ***** válasza:

Villányi Attilának roppant jól felépített tankönyve a Kémia a kétszintű érettségire. Ehhez van egy munkafüzet, Kémia feladatgyűjtemény a kétszintű érettségire. A tankönyv felépítése sajátos,a leckék összefoglaló jellegűek, mégis tapasztalataim alapján sikeresen elmélyíti az anyagot. Sőt, a logika megértésében segíthet az, hogy korábbi ismeretek/ levezetések alapján neked is ki kell töltened bizonyos részeket,ettől lesz munkatankönyv.


[link]


Az első három könyv a befutó.


Ma már nem ez a kiadás az elérhető. Viszont itt van két link:


[link]


[link]

2020. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fizikakedvelő ***** válasza:

Plusz az Ötösöm lesz-ből olyan kiadást ajánlok,ami példatár és megoldáskötet is.


[link]

2020. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az Ötösöm lesz kémiából és a kétszintű érettségis megvan:)
2020. máj. 9. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Amit még hozzátennék az előzőekhez :)

[link]


[link]

2020. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha aktuális még, akkor annyit tudok hozzátenni, hogy a villányi tankönyv nekem nem vált be, egyenesen feleslegesnek tartottam. viszont mozaikos könyvek, munkafüzetek minden mennyiségben nekem beváltak, jól össze vannak szedve a dolgok. :)
2020. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 természetesen még aktuális, köszönöm a válaszodat:D

Megosztó véleményt hallottam a mozaikos munkafüzetről(11-12), de úgy látszik van akinek bevált.

2020. júl. 27. 00:35
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem még sokat segített hogy elkértem mások füzetét, akik esetleg másik iskolába járnak, másféle tanárokhoz.
2020. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!