Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-IK vélemények/ponthatár?

ELTE-IK vélemények/ponthatár?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi pont kell majd ahhoz, hogy felvegyenek? Akik odajárnak mesélnének a suliról?

2020. máj. 7. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%

NEM ajánlom hogy oda menj, csak max ha már nagyon jó vagy benne. Én nem rég váltottam le ezt a szakot, vidéki progra jelentkeztem. Az ELTE-n az órák szörnyűek, a tanárok 90%-a nem tanít semmit, ellenben a követelmények még azoknak is alig teljesíthetőek akik tudtak előtte is. Akik nem, azok már az elején kiestek, vagy idővel. Az alapokat se tanítják meg, megérteni meg nem lesz időd. Annyi fölösleges sz@rt és fölösleges elméletet kell tanulni (főleg matekokból), hogy semmire nem lesz időd. És az sem elég, mert a zh-k, vizsgák olyan nehezek. De programozni meg nem tanítanak meg, hanem elvárják hogy a nem létező szabadidődben tanuld meg. Viszont minden órán zh-t íratnak minden tárgyból, ahol sokszor még nem vett anyagot kérdeznek, és azokból is még pluszban minimumpontokat kell elérni. Olyan beadandókat kérnek, és olyanok vannak a zh-kban, amiket egyáltalán nem is vettünk az órákon, és ezt a tanárok is belátják. És alapvetően egész nap bent leszel az egyetemen, és azon kívül meg alig lesz időd a beadandókra, házikra, zh-kra, nem hogy dolgozni.


Leglustább, szervezetlenebb, és unfair-ebb egyetemi szak, amit valaha láttam. És ez a diákokon is látszik, a többségük rohadt depressziós, utálják, otthagyják, még aki előlegesen tudott programozni is elveszti minden érdeklődését és szenvedélyét itt. Híres arról, hogy mennyire rossz, nekem is hallgatnom kellett volna mások véleményére mielőtt idementem, máshol sokkal jobb. Kérem vissza az ott elvesztegetett egy évemet.. Tégy magadnak egy szívességet és messziről kerüld el.

2020. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. hozzászóló egy balfasz, sztem jó iskola
2020. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!