Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén nem lehet azt csinálni,...

Idén nem lehet azt csinálni, hogy nem megyek el szóbelire és ezzel "érvénytelenítem" az érettségit?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs szóbeli.
2020. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, hogy ez a lehetőség most elúszott?
2020. máj. 8. 10:18
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs erre most valami más mód?
2020. máj. 8. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész el az írásbelire, törölnek a rendszerből erre a vizsgaidőszakra. Azt nem tudom hogy szeptemberben kell e menned (bár szerintem nem muszáj, de ajánlott lenne.) Miért akarsz visszalépni?
2020. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak előrehozottal lehet békeidőben is, igazi érettségin bukás, ha nem mész el, vagyis ha nincs mellé még öt tantárgyad, akkor nem kapsz érettségit.
2020. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt írod magánban, hogy nem gond az se, ha kihagysz egy évet. Ha az se gond, akkor mi a gond?
2020. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, ha rossz jegy kerül a bizonyítványomba
2020. máj. 11. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megbuksz, akkor nem kapsz bizonyítványt, csak törzslapot. A többi jegy meg jó jegy. Senki se lesz rá kíváncsi sose, hogy miből hányasod volt az érettségin.
2020. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az nem gond, ha kihagysz egy évet, az miért lenne gond, ha majd egy következő vizsgaidőszakban javító vizsgát teszel, hogy ne ússzon el miatta a felvételid (esetleg)? Bár nem kell ahhoz mindenből jó jegy, hogy tovább tudjon tanulni az ember. Duplázni is lehet.
2020. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!