Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bekerülni a...

Mennyire nehéz bekerülni a Bp. Berzsenyi gimi német-angol tagozatára? Többi lent⬇️

Figyelt kérdés
Jövőre felvételizem és most nagyon rákattantam a gimik nézegetésére (azért kérdezem most :) ) és ez nagyon megtetszett. Hány pontos felvételit kellene írnom, hogy bekerüljek erre a tagozatra? 4,6-7 es tanuló vagyok. A közösségről nagyon jókat hallottam. Bármit tudsz kérlek ne tartsd magadba! Köszii

2020. máj. 8. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az évek során a berzsós nyelvi tagozat egyre felkapottabb, oda a legmagasabbak a ponthatárok a specmat után, ezért szerintem ilyen átlaggal egy 75+-os írásbeli kelleni fog. Persze ez függ majd a feladatsor nehézségétől, meg attól is, hogy a többiek milyet írnak, de 70 fölötti írásbeli egészen biztosan kell majd (bár én inkább mondanék 75-öt).
2020. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Minden tőlem telhetőt megfogok tenni :)
2020. máj. 16. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
van pofád kiemelni? örülj hogy nme vagy tiltva az oldalról..
2020. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!