Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogász szak, levelező képzés-...

Jogász szak, levelező képzés- Széchenyi Egyetem vagy Pázmány Péter Katolikus Egyetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Pótfelvételi keretein belül szeretnék levelező jogász szakra jelentkezni. A két Egyetem között vacilálok, minden előnyre, hátrányra kiváncsi lennék.

Az is nagyon fontos lenne, hogy hova, mikor, milyen rendszerességgel kell bejárni, mert sajnos munka mellett ez elsődleges szempont!

Előre is köszönöm mindenki válaszát! :)



2020. máj. 9. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Első diplomád lenne, vagy másod?

Pázmány tutira jobb, de az ELTE a best jogász képzésben.

2020. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pázmányt ajánlanám!:)
2020. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első diploma!
2020. jún. 1. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
ELTE.
2020. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Pázmány
2020. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képpen sem az ELTE... Csak kirakat hogy jobb.. Amugy meg rajtad múlik hogy milyen jogász leszel. Ha türelmes és jó tanárokat szeretnél és siker élményt akkor Pázmány. Ha viszont bunkó kereskedő magatartást és tovább járni az egyetemre mint muszáj + jó sok pénzt ott hagyni (cserébe korán sem egyelő tudással akkor ELTE) ez Igaz a Corvinus Nemzetközi tanulmányok Szakára is. (ott rendesek többségében, de drága és nem sok tudást kapsz)
2020. jún. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő, kedves utolsó? Tipikus ELTE-ről kibuktatott duma. :))
2020. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem talált, 😭de barátaim többsége Pázmányra járt volt olyan is aki az Eltéről ment át és sokkal jobban érezte magát ott. Én az Eltén végeztem, de nagyon rossz élmény maradt és csalódott vagyok mert sokkal többet vártam tőle ekkora felhajtás után.Szerintem nincsenek óriás különbségek az egyetemek között az Állam és Jogtudományi karokon. A felesleges nagyképűség az ELTE részéről teljesen elfogadhatatlan és alaptalan a többivel szemben.
2020. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni a 8. Válaszolót:)) ugyanezt hallom rengeteg ismerősömtől. Ideje felvállalni, nem a neve miatt lesz jó bármelyik egyetem. Ez halmozottan igaz az Eltére is. Hiába a hagyományok meg a hírnév, mikor az embert porig alázzák vagy elküldik takarítónak egy túlértékelt tárgy vizsgáján:)))
2020. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!