Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizők! Nálatok tényleg...

Érettségizők! Nálatok tényleg fennmaradt a maszk a vizsga idejére?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen nem. Nem is bírtam volna. Szemüveges vagyok, a maszktól pedig állandóan bepárásodik.
2020. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ahol én érettségiztem, abban a teremben senkin nem volt írás közben, viszont egy másik terembe benézve láttam, hogy 2 gyereken rajta volt az a vastagabb fajta textilmaszk. Fogalmam sincs, hogyan tudtak koncentrálni.
2020. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2020. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Én csak egy szintemelő vizsgán voltam, de addig végig hordtam a maszkot, pedig szemüveges is vagyok. Nekem nem volt egy különösebb megerőltetés. Nem volt a legkellemesebb dolog, de igazából szerintem nehezebb egy napot magassarkú cipőben tölteni, mint egy vizsga erejéig maszkot hordani. A maszkhordással a környezetemben levők egészségét védem, szóval ennyi áldozatot simán képes vagyok hozni a közösségért, ha már a vizsgától nem igazán engedhettem meg magamnak, hogy visszalépjek. Amúgy a termemben ülők közül többen nem hordták, mint amennyien igen.
2020. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk kötelező volt az iskolánkban. (Emelten nyilván más rendszer volt). Kesztyűt is kötelesk voltunk húzni, de azzal én nem tudtam írni kb. Úgyhogy levettem. Szerencsére a felügyelő nem szólt rám
2020. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!