Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most érettségizők! Hogy...

Most érettségizők! Hogy sikerültek a vizsgák?

Figyelt kérdés

Tudom, még vannak hátra tárgyak, de az alapokon túl van mindenki, szóbelik pedig nem lesznek.


Elégedettek vagytok? Jól sikerültek a vizsgák?



2020. máj. 11. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Kíváncsi leszek, már van egy 97%-os angolom és egy 96%-os infóm tavalyról. A magyart 90% körülre várom, a matek kb 80% lett szerintem. Az emelt törit nem tudom, szerintem meglett a 60%.
2020. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Mivel most, hogy kiderült, nem voltak olyan nehezek a vizsgák, és nem is megy az az oltári hiszti, mint előtte, így a jelentős többség valószínűleg elégedett.
2020. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A matekom, magyarom szerintem olyan lesz, mint amire szamitok. Az emelt torim rosszul sikerult, igy elkepzelheto, hogy nem vesznek fel. Ezert nem vagyok elegedett
2020. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Mi a fenéért kell lepontozni itt mindenkit? Hát oké,én is vállalom. Szerintem nem sikerült rosszul. Nem volt egetrengetően nehéz szerencsére, amennyire befosatnak vele már kilencediktől kezdve, annyira volt fair,idén legalábbis. Angolból emelteztem, ott a reading egy picit szopatós volt,de a többi tűrhető.
2020. máj. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
91%

Ma írtam a biológiát, nyilván erre az eredményre még várni kell, de remélem meglesz a 25% a ketteshez. Matematika szintén boldogság lesz, ha görbül. Történelemből jobbra számítottam, sajnos ez is kettes lett. Az angolom hármas lett, a magyarom négyes.

Mindez nulla tanulással természetesen.

Nem megyek felsőoktatásba, csak az érettségi volt a célom. Elégedett vagyok :)

2020. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Még fogalmam nincs, de remélem mindenből megvan a kettes.
2020. máj. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!