Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valamiből nem indul levelez...

Ha valamiből nem indul levelező, csak nappali képzés akkor munka mellett hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék szakfordító lenni, és legalább elkezdeni az egyetemet, mivel ez az egyetlen amire azt mondom, hogy hosszú távon érdekelne, viszont mindenhol csak nappali képzés indul.

Ilyen esetben mi a teendő?

Nyilván munka mellett szeretném megcsinálni.

Milyen lehetőségeim vannak, hogy szakfordítással foglalkozzak?

Hogy tudnám elvégezni, ha nem indul levelező?

Semmi esélyem?



2020. máj. 13. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Munka mellett sehogy.:(

Egyébként okj dolgot átalakítják,elvileg nem lesz, több szakmát nappali képzésbe tolnak át...

Talán túl kevés a dolgozó a gyárakban,a sorok mellett.

Jó,te egyetemet kérdeztél,de "hasonló" lehet.


Ha nem indul levelezős,neked meg dolgozni kell(mert te fizeted a számlákat mondjuk),akkor sehogy.

Esetleg esti,már ha indul olyan vagy más egyetem.

2020. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

esti főleg nem indul..:( hát kár , hogy az ember csak későn jön rá, mi az amivel szívesen foglalkozna hosszútávon.

Az ember folyton agyal, hogy mit lehetne.

Ez a vírus is csak arra figyelmezteti az embert, hogy a jövő az otthonról is végezthető munkákban van.

Az legalább biztos.

2020. máj. 13. 11:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te hol és mit nézel, de az ELTE-n és a KRE-n is indul levelezőn és távoktatásban is.
2020. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell érdeklődni hogy általában hány napot járnak be. Meg hogy néz ki az órarend és ha a munkád is flexibilis akkor talán megtudjátok oldani.
2020. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a felvit néztem és ott nekem pécsen kívül még 4 helyen írja , hogy indul de az nappali.
2020. máj. 13. 19:46
 6/10 A kérdező kommentje:
sajnos egyáltalán nem rugalmas a munkahelyem, és ha megtudnák , hogy egyetemre járok, és teljesen más irányba szeretnék menni, azt nem hiszem hogy díjaznák...max délután és hétvégén érnék rá, viszont így meg nem látom értelmét a városomon kívül máshova jelentkezni, hiszen az utazással már főleg nem érnék oda még délután sem.
2020. máj. 13. 19:50
 7/10 A kérdező kommentje:
ja amúgy 3-as igen indul levelező, de olasz meg spanyol viszont engem a francia érdekelne.
2020. máj. 13. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatok alapján lehet a nappali rugalmas munkaidő mellett csinálni de minimum egy vagy másfél év csúszással számolj.
2020. máj. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, továbbra sem tudom, miről beszélsz. Én szeptemberben kezdtem az ELTE-n a fordítóit német nyelvből távoktatásban. És van angolból is évfolyam.
2021. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
engem a francia érdekel, és itt csak portugál meg spanyol indul levelezőn.
2021. szept. 26. 18:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!