Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az idei közép szintű informati...

Az idei közép szintű informatika érettségin milyen feladatok lesznek?

Figyelt kérdés
Inkább prezentációra vagy weblap szerkesztésre tippeltek?

2020. máj. 14. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbbször prezentáció szokott lenni, weblapot mostanában nemigen raknak bele. Tavaly én prezentációra számítottam és be is jött. Egyébként nem olyan nagy feladat semelyik, egyedül is könnyen elsajátítható, nézd át mindkettőt alaposan, az a biztos! Sok sikert az érettségihez! :)
2020. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Visszamenőleg megcsináltam sok évnyi érettségit és gyanúsan kevésnek tűnt a weblap, emiatt kicsit megijedtem, hogy idén az lesz. Az igaz, hogy egyik sem nagy feladat, csak a ppt-k terén biztosabb a tudásom, de épp ezért néztem ma át jobban a weblap szerkesztést ^^

Nagyon szépen köszönöm a biztatást és a választ! ^^

2020. máj. 14. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem belőle akkor ppt volt. Idénre a tippem a weblap, ritkán van ,de kb 2-3 évente mindig vissza szokott térni. Sok sikert! :)
2020. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pont a ritkasága gondolkoztatott el, hogy vajon más hogy érzi, mert én is inkább a weblapot mondanám idénre :c

Nagyon szépen köszönöm a választ és a biztatást! ^^

2020. máj. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!