Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-TKKra jelentkeztem, el...

ELTE-TKKra jelentkeztem, el akarom utalni a pályaalkalmassági vizsgadíjat, viszont utalásnál, nem fér ki a megjegyzés sávban a feltüntetni kívánt informácio, pár szám lemarad. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Elfogadják, ha a közleményben lerövidítem mondjuk a nevemet?

A válaszokat előre is köszönöm.

Bunkó, cinikus, arrogáns, kötekedő kommentelők kíméljenek!(Bocsi de már bármilyen jellegű kérdésnél felbukkanak az ilyen úriemberek :D )



2020. máj. 14. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerinted bunkó, cinikus, vagy éppen arrogáns ez a megjegyzés, de sokat segítene, ha leírnád, hogy milyen információt kéne feltüntetned és hány szám (karakter) marad le.


Látatlanban annyit tudok tanácsolni, hogy egyedi azonosítót (szám, név) ne rövidíts, az "alkalmassági vizsga díja" helyett viszont nyugodtan írhatod, hogy "alk.v.díj".

2020. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet hogy már így is próbáltad, de esetleg szóköz, végső esetben vessző kihagyása is lehetőség. Én legfeljebb az osztatlant rövidíteném, ha szükséges.
2020. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első, egyik se :D nevet, felvételi azonosítót, azt, hogy osztatlan, valamint a szak kódját kell feltüntetni.

Végül annyit csináltam, hogy a második nevemet nem írtam ki, így a többi információ kifért

nem hiszem, hogy ebbe bele lehet kötni

2020. máj. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!