Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esélytelen átkérni magamat...

Esélytelen átkérni magamat gépészmérnökiről mechatronikára?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá, hogy nekem az jobban fekszik, szélesebb látókörű szaknak látom és a céljaimhoz jobban illeszkedik. Viszont nem jelöltem meg. Van valami lehetőségem?:( előre is köszi!
2020. máj. 15. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Át lehet kérni. Alaptárgyak ugyanazok, ha még az elején vagy (első három félév) akkor nyert ugyed van.
2020. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még el sem kezdtem, csúsznom kellett egy évet betegség miatt:)
2020. máj. 15. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg a legegyszerűbb az újrafelvételizés, ha el sem kezdted.
2020. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem csúszni már többet, így viszont csak keresztfélévben kezdhetném, most pedig már szeptemberben:( de igazad van alapvetően, köszönöm:)
2020. máj. 15. 20:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg gépész bsc után mecha msc? Vagy ez hülyeség?
2020. máj. 20. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülyeség, többen tesznek így. Annyi van, hogy felvezető tárgyakat írnak elő, és azokat pluszban meg kell csinálni. De ez nem szokott különösebb fáradtságot okoz, főleg ha valaki elhivatott és szorgalmas.

MSC felvételi tájékoztatókon szokott erről szó esni, látogass el a kari honlapra, és nézd meg előző évi tájékoztató anyagát.

2020. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. máj. 20. 20:44
 8/11 A kérdező kommentje:
Közben felvettek gépészmérnökire, de még mindig áll a kérdésem. A pontjaim alapján mechára is bekerültem volna. Van értelme kérvényezni már most az átjelentkezést? Vagy várjak fél évet?
2020. júl. 30. 17:29
 9/11 Vodafonelive ***** válasza:

Julius 9-ig meg kellett volna szuntetned a jelentkezesedet es ujra kellett volna most potfelveteliben jelentkezni...

Annyit meg megtehetsz, hogy megnezed a ket szak mintatantervet, elkezded szabadon valaszthatokent felvenni az elso feleves mechatronika tantargyakat, hogy ha atvennenek vagy ha ujrafelveteliznel akkor azok mar meglegyenek es ne csussz.

2020. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vodafonelive ***** válasza:

Atjelentkezni meg 2 aktiv lezart felev utan fogsz tudni.

Ugyhogy eldontheted most belekezdesz vagy nem iratkozol be es majd jovo szeptemberben ujra nekifutsz

2020. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!