Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hármas átlag?

Egyetemen hármas átlag?

Figyelt kérdés

Egyetemen milyennek számít a hármas átlag.

Gazdasági szakon,nemzetközi gazdálkodás.

Van ötösöm is,de pl analízis vagy statisztika sajno lettes lett .:(

Van hármasom is,pl mikro-makro.

Alapvetően önköltséges vagyok,szóval nem azért kérdezem,hlgy átsorolnak-e.

Csak azért,hogy ez milyennek számít?

Év közben nem igazán tanulok,csak abból amiből van zh szorgalmi időszakban...tudom lehetnék szorgalmasabb, de gyakornok is vagyok heti 20 órában és bizony sok időmet elveszi a tanulástól. :(

20L



2020. máj. 19. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, engedd már el ezt az általános-középsulis berögződést! A kutyát se fogja érdekelni egy állásinterjún, hogy hanyas volt az átlagod. Az a lényeg, hogy a gyakorlatban alkalmazni tudd az egyetemen tanultakat.
2020. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is hármas az átlagom, én meg vagyok vele elégedve, szerintem jó átlag

21F

2020. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért törekszem minden félévben a 3,5 feletti átlagra. Egy csomó mindenhez "kellhet" (legalábbis nálunk: diploma minősítése, TDK, szakkollégium, stb).
2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jónak számít, főleg úgy ha minden tárgyad meglett. A kettesnek pedig örülnöd kéne, főleg 2 ilyen nehéz tárgyból. Ha államin lennél szerintem még ösztöndíjat is kapnál, én kaptam egyszer ugyanilyen átlagra amikor minden tárgyam meglett, az egyik legjobb félévem volt.
2020. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugyanezen a szakon vagyok, de eléggé a sor végén kullogok pedig nekem is 3,5-3,6 körül van az átlagom (vagyunk vagy 90-en és én mindig kb. a 70.-ik vagyok).


Én nem gyakornoskodok szóval lehetne jobb is az átlagom, és értem is nagyjából amit tanulok, a bajom a memóriámmal van és sajnos nem tudom szóról szóra visszaadni az anyagot amit sok helyen elvárnak ilyen kifejtős feladatoknál. Általában a számolós részek szoktak nekem jobban menni, az elmélettel sokszor nagy bajban vagyok. Habár pont a Gazdasági Matematika volt az az egyetlen tárgyam ami nem lett meg, de szerencsére nem csúszok miatta.

jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!