Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem e-learning...

A Debreceni Egyetem e-learning felületén látják az oktatók, ha online vizsga közben elkattintok az oldalról?

Figyelt kérdés
Pl.: rákeresek googleban a válaszra, stb.

#vizsgaidőszak #online vizsga #Debreceni Egyetem, e-learning, tavoktatas #DE, debreceni egyetem, online vizsga
2020. máj. 23. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyenek miatt vannak nálunk rohadt nehéz beugrók :(
2020. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
....guglizd ki telefonról... Jézusom...
2020. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha már kiírod e kérdést, akkor miért nevezed meg az egyetemet? Elkattintást nem biztos, hogy látják, de a kérdést nagyobb valószínűséggel, és valóban emiatt nehezebbek az online vizsgák. :(
2020. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem az lenne egy vizsgában a lényeg, hogy meglegyen, hanem, hogy tudd is az anyagot! Főleg, ha olyan tárgyról van szó, aminek az anyaga a munkád szempontjából fontos lenne. Tanulni kellene rendesen, nem a csaláson gondolkozni egyből.
2020. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem egy gyakori kérdésekes kérdés miatt lesz nehezebb egy vizsga.

Több mint valószínű, hogy minden oktató tisztában van azzal, hogy lesznek akik kihasználják az online vizsga nyújtotta lehetőségeket.

2020. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!