Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tobb potfelveteli kerdes egyben?

Tobb potfelveteli kerdes egyben?

Figyelt kérdés

1: utolso helynek foszkot jeloltem meg (gazdalkodasi es menedzsment), viszont nem vagyok biztos benne, hogy annak lenne-e ertelme. Ha odajarnek, mindenkepp mennek utana alapkepzesre is, de nemzetkozi gazdalkodas szakon. Ilyenkor a foszkot beleszamitanak vagy csak akkor ha gazdalkodasi es menedzsment alapkepzesre mennek?


2: Ha felvesznek foszkra, akkor potfelveteliben jelentkezhetek alapkepzesre vagy inkabb vonjam mar most vissza a foszkot?


3: ha egy dualis partnerszervezet felvesz, de az egyetem nem, akkor a partnernek mondhatom, hogy potfelveteliben is megjelolom azt a szakot?


4: ha potfelvetelin vesznek fel, jo tanulmanyi atlaggal a kovetkezo evben attehetnek allamilag tamogatott helyre?


Nehany ponttal kevesebb pontom lesz, mint terveztem, igy az elozetes ponthatar alatt leszek es bukom a felvetelit nagy esellyel :(


2020. máj. 25. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nézd meg a mintatanterveket. Ha vannak egyező vagy hasonló tárgyak az alapképzésen, mint a FOSZK-on, akkor el tudod fogadtatni őket.


2. Nem. Pótfelvételizni csak az tud, aki februárban nem jelentkezett sehová vagy nem jelentkezett, de nem vették fel sehová.


3. Ezt sajnos nem tudom.


4. Igen, ha önköltséges képzésen kezdesz, akkor 1 év után tudsz kérelmet beadni, hogy átmennél államira. Ehhez kreditek és átlag mellé az is kell, hogy szabaduljon fel hely.

2020. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!