Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma tudtam meg,hogy 68/120...

Ma tudtam meg,hogy 68/120 lett az angol emeltem,57%. Ahogy számoltam ha szóbelin még 10pontot elérnék,meglenne a 60%. Kérvényezhetem a szóbelit? Sehol nem találtam erről infót.

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az írásbelid 25% fölött van, így nem lehet kérvényezni.
2020. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Egy darab kivétel van:

,,Ezen kívül a rendelet kimondja, hogy ha egy diák az igazgató döntése [...]emelt szintű vizsgájával szóbeli típusú nyelvvizsga egyenértékűséget kíván szerezni, vagy emelt szintű nyelvi vizsgájával szóbeli típusú nyelvvizsga egyenértékűséget kíván szerezni, akkor neki szóbeli vizsgát kell szervezni."

2020. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2, ez az idézet teljesen értelmetlenné vált attól, hogy kihagytad a közepét. Nem érvényes erre az esetre.
2020. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kihagyott rész az arról szólt, hogy középszinten írásbeli helyett szóbelit tehet a diák, ha az igazgató erről dönt. Ez így ide nem vonatkozik.


Viszont ha a kérdező megpróbálkozik ezzel kap lehetőséged feljebb vinni a pontját is. Ezzel sem veszítene semmit.

2020. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis kérvényezhetem a szóbelit,hogy nyelvvizsgával felérjen?
2020. máj. 29. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pff persze, akkor ennyi erővel mindenki kérvényezhette volna a szóbelit, azzal az indokkal, hogy javítson a jegyén... Én NEM tudtam elmenni érettségizni, mert apám koronavírusos lett, így én is házi elkülönítésbe kerültem, és még nekem sem engedték meg, hogy júniusban szóbelivel kiváltsam az érettségimet. Szóval ha elbaxtad idén, van lehetőség ősszel javítani.
2020. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!