Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 447 ponttal BCE-GTK Gazdálkodá...

447 ponttal BCE-GTK Gazdálkodási és menedzsment szak 2020?

Figyelt kérdés
Szerintetek összejöhet? Tavaly 449 volt a határ, 2018-ban 444 2017-ben 447

2020. máj. 28. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Sikerülni fog szerintem
Nem fog sikerülni szerintem
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen csökkenni fog a ponthatár a kevesebb jelentkező és a szóbeli hiánya miatt, de itt nem hiszem. Mivel nem indul idén magyar nyelven nemzetközi gazd. szak (és az angol ugye mindenképpen fizetős, az idegennyelvi hozzájárulás miatt), sokan erre a szakra jelentkeznek helyette. (Szerintem) Szóval nem fog sokat változni szerintem lefelé, de te nem is vagy messze szóval sikerülhet.

Mindenesetre sok sikert hozzá, én is ide jelentkeztem😄🖐️

2020. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem találkozunk:)
2020. máj. 28. 20:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Összességében a jelentkezők száma szinte azonos a tavalyihoz képest. Az ELTE-re is sokan jelentkeztek a Corvinusos szerkezet váltáa miatt. Bízok benne.
2020. máj. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!