Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kell menni szóbelizni,...

Ha kell menni szóbelizni, szólnak?

Figyelt kérdés

Újraérettségiző vagyok. Két tárgyból érettségiztem. Nagyon messze érettségiztem a lakóhelyemtől, most nem tudok elmenni a megtekintésre...

Lényeg, hogy úgy érzem, az egyik emelt nem sikerült. Igazából remélem is, mert akkor szóbelivel fel tudnám jól hozni, viszont így teljes a homály.

Gondolom, telefonon nem adnak ki információt. De ha elmentem volna és nincs meg a 25 pont, akkor személyesen ott közölték volna hogy mikor lesz a szóbeli? Vagy erről külön küldenek értesítést/behívót?



2020. máj. 29. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Emelten nincs szóbeli idén. Bukás esetén sem.

2020. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom el kellett volna menned és ott tájékoztattak volna.(Nálunk így volt) Bár most bármi elképzelhető lehet. Próbáld felhívni őket, hátha adnak arról tájékoztatást, hogy szóbelizni kell-e menned.
2020. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez komoly?!
2020. máj. 29. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:

A szóbeliknél vannak kivételek, ha nyelvből tettél.


,,emelt szintű vizsgájával szóbeli típusú nyelvvizsga egyenértékűséget kíván szerezni, vagy emelt szintű nyelvi vizsgájával szóbeli típusú nyelvvizsga egyenértékűséget kíván szerezni, akkor neki szóbeli vizsgát kell szervezni."


#2 voltam (én idegen nyelvre írtam a példám)


Ám felhívhatod őket, nem égő megkérdezni.

2020. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, kémia. :(


Köszi amúgy mindkettőtöknek a választ.

2020. máj. 29. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

[link]

A "Lehet-e szóbelin javítani, ha rosszul sikerült az írásbeli?" kérdés alatt ott van a rendelet.

2020. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!