Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kb mennyi lesz a...

Szerintetek kb mennyi lesz a ponthatár nappali önköltségesen,ha nappali államin tavaly 433,önköltséges levelezőn pedig 318 volt(ugyanaz a szak és egyetem)?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkozom,szerintetek hülyeség a kettő átlagát venni,ugyanúgy bőven 400feletti lesz a nappali önköltséges is?(Igen tudom nem tudhatja biztosan senki,nem vagytok jósok,majd kiderül stb.,tippekre és ötletekre vagyok kíváncsi,kérlek ennek tudatában válaszolj!:)

2020. máj. 29. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha azt átlagolod sokat nem fogsz belőle megtudni.


Érdemesebb az előző évek ponthatárait nézegetni, ebből kb. rájössz mennyivel emelkedhet most.


Természetesen a vírus miatti speckó helyzetben lehet hogy nem folytatódik a tendencia, az is lehet hogy csökken. :)


Mindenesetre sok sikert a bejutáshoz!

2020. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)Igen nézegetem az előző évek ponthatárait de önköltséges nappalin még nem indult ez a szak,ez az első éve(csak nappali államin meg önköltséges levelezőn ugye mint írtam),ezért próbálok valami irányadó pontszámtippet megtudakolni itt:D
2020. máj. 29. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ilyen kevés az adat, esetleg érdemes megnézni, hogy tavaly és idén hányan jelentkeztek, hányan jelölték elsőnek, mennyi volt és most mennyi az irányszám. (Mindent a felvi.hu-n találsz)
2020. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tavaly még nem volt ilyen formában,csak levelezőben és nappali államin.A nappali önköltséges most indul először.
2020. jún. 11. 13:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezért sajnos nem tudom megnézni az előző évit :(
2020. jún. 11. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ezt sajnálom, így elég nehéz megtippelni.

Azért az idei számokat megtaláltad?


[link]


Én csak annyit mernék mondani, hogy 433-nál kevesebb lesz.

2020. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze,megtaláltam őket.

Az államit 380-an jelölték be,ezek közül 146-an az első helyre írták,ezen a kapacitásszám 15<100.

Ugyanezt a szakot önköltséges formában pedig 173-an jelölték be és 6-an írták első helyre,itt a kapacitásszám 20<40.Ettől sem könnyebb megsaccolni ugye?:D :(

2020. jún. 11. 23:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó. Tényleg nem az. Mindenesetre hajrá!
2020. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 12. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!